Yazar: egs   Tarih: 26-09-2017 17:15
Civciv salata tarifi

Civciv Salata

Bu patates salatasını kızımın doğum gününde denemiştim. Tadı da görüntüsü de çok güzel olmuştu. Çocuklar için  hem doyurucu hem eğlenceli bir tarifÇocuklar için salata çeşitlerinden sadece bir tanesi bu.Gerçi ben civciv salatamı sabaha karşı hazırladığım için ( buradan bütün gece uyumadığımı anlamışsınızdır ) parti saatine kadar kanatlarımız birazcık üşümüştü. Ama yine de güzel bir salata tarifi.

İnternette bir çok salata tarifi, salata süsleme örnekleri bulmak mümkün. Yurdumun hanımları salata konusunda da gayet başarılı. Hepsini beğeniyle izliyorum. Bu salata tarifini ben de internetten almıştım

Civciv salata tarifi

Salata konusunda ciddi eserlerim var denebilir. Salata yapma tekniklerioldukça zengin. İlerleyen günlerde bu tekniklerle yapılmış gösterişli salata tariflerimi de paylaşacağım sizlerle.

Küçüklüğümden beri ablamların yaptıkları lezzetli salata çeşitlerine baktıkça heyecan duyardım. Şimdi ben mutfakta özenle leziz salatalarhazırlarken kızımın gözlerinde gördüğüm şeyi çok iyi hatırlıyorum. Eminim büyüdüğünde o minik ellerlerden ne lezzetli salatalar çıkacak. E ne demişler boynuz kulağı geçermiş. Nitekim evde peynir yaptıktan sonra bunu sevgili ablalarım da itiraf ettiler. Şimdi onlardan aldığım iltifatların tadını çıkarıyorum. :)

Yorumlar: (0)

Ratings: