Dekorasyon ve tarif rehberi - Dekorasyon ve Tarif Rehberi new!
Yazar: egs   Tarih: 20-01-2010 05:00
Dekorasyon ve tarif rehberi hakkında bilgi

NEREDEYİM BEN?

Dekorasyon önerilerimizi ve uygulamalarımızı, birbirinden lezzetli yemek tariflerimizi, sunumlarımızı, seyahat etmek için önereceğimiz yerleri, evimizde uyguladığımız faydalı bilgilerimizi, annelik serüvenimizde karşılaştığımız sorunlarımızı, bulduğumuz çözümleri ve dahasını paylaşacabileceğimiz bir mecra burası. Dekorasyon ve Tarif Rehberi 2010 yılında sanal dünyada başladığı yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Dekorasyona farklı bir bakış açısı getirenler, kalıpların dışında ancak uçların rahatsızlığından uzak, konforu, fonksiyonelliği, estetiği ve eşyadaki ruhu ortaya çıkararak yeni fikirlerimizi burada yayınlayacağız. 

Maddenin insana hizmet gibi önemli bir vazifesi olduğunu düşünürsek, onu doğru kalıplara oturtabiliriz. İsrafın tehlikeli sularında yüzmeden, iç dünyamıza uygun objeler kullanılarak dizayn edilmiş bir ortamdan daha keyifli ne olabilir ki?

Yemek yapmanın bir lezzet; sevgi ve dua üçgeninden oluştuğunu bilenler, bilgi ve tecrübelerimizi burada paylaşacağız. 

Seyahat etmeyi sevenler; yurt içi veya yurt dışı önerilerimizi ve tecrübelerimizi yine burada paylaşacağız. Fikir edineceğiz ve tatil programlarımız artık daha renkli olacak.

Sevgili anneler ve anne adayları; yaşadığımız yada yaşamamızın muhtemel olduğu tüm konuları burada paylaşacağız. Bilgi ve tecrübelerimizi aktaracağız. Bazen saçımızı başımızı nasıl yolduğumuzu ama beş dakika sonra minicik bir öpücükle nasıl gevşediğimizi anlata anlata bitiremeyeceğiz. 

Dekorasyon ve Tarif Rehberi yaşamın içinden, tam orta yerinden size merhaba diyor. Safalar getirdik, Hoşbulduk efendim...

E.G.S

Yorumlar: (1)

Tarif Puanı: